SDH Rudolfov ženy

Děkujeme všem za podporu a vidíme se zase příště s novinkami, co se děje v našem sportovním světě!

PS: Pokud nechcete čekat, můžete naši cestu sledovat na instagramu. Najdete nás tam jako sdh_rudolfov nebo použijte odkaz níže 💙

Vaše holky z Ruďáku💙

Mimo jiné jsme se zapojily i do pár jiných soutěží, mezi které patřily například: noční Milenovice, noční Mydlovary nebo velká cena okresu České Budějovice v Hrdějovicích..

Naše zatím poslední soutěž Jihočeské ligy se konala v Kájově. Opět se jednalo o oblíbené nástřiky a po smolných Omlenicích si odvážíme pohárové umístění v podobě 3. místa. Zde jsme si již po 2. zapsaly náš čas do top 10 nejrychlejších časů na nástřikové terče v historii JČHL, což považujeme za jeden z obrovských úspěchů😍.

Omlenice nám tolik neklaply a odvezly jsme si odtud opět námi neoblíbený 1 bodík.

Přesouváme se do Křenovic, kde jsme si vloni zaběhly svůj osobní rekord na sklopky a ani letos tomu nebylo jinak. Zase jsme si ten čas stáhly o něco níž, ale co je hlavní? Konečně všechny spolu!

6. kolo se konalo na námi blízkém Srubci. Dráha je zde z kopečka a také tomu odpovídaly výkony všech, kromě nás 😃. Dráha jela dolů stejně jako ta naše horská a proto si odvážíme 1 bodík za 10. místo.

5. kolo Jihočeské ligy se neslo ve šťastném duchu. Vycházelo to zrovna na úspěšnou vlnu a nastoupily jsme v našich nových dresech. Ač výsledek nebyl úplně podle našich představ, stáli při nás všichni svatí a odvezly jsme si z Vlkovic 3. místo.

Na dalším kole v Třebíně jsme zjistily, že tato sezóna je ve znamení střídajících se úspěchů a neúspěchů jako na horské dráze. Jednou jsme dole, pak zase nahoře. Toto kolo pro nás bylo významné hlavně tím, že s námi po roce vyběhla po dlouhém zranění naše Móňa. Víc pro nás nebylo důležité.

Naše další kroky směřovaly do Třísova na 3. kolo. Zde jsme se posunuly přes naše oblíbené nástřiky o kousek blíž úspěchu a odvezly jsme si odtud 4. místo.

Jsme zapojeny do seriálu Jihočeské Hasičské ligy a první kolo se konalo v Ledenicích 18.5.2024. Zde jsme neobsadily úplně snovou 7. příčku, ale braly jsme to jako pozitivní start sezóny.

Na začátku sezóny nám za pomoci města Rudolfova naši kluci postavili novou dráhu v městském sportovním areálu. Tímto bychom chtěly moc poděkovat všem, co se na naší nové dráze podíleli, protože to je úplně jiné kafíčko než běhat na louce. Moc doufáme, že vás nezklameme a ještě ukážeme co v nás je.

Tento rok je plný novinek, nových rekordů a především plný přátelství.

Ahoj všem 😇
vítáme Vás jménem závodního družstva žen SDH Rudolfov. Rády bychom Vám tímto příspěvkem shrnuly dosavadní průběh letošní sezóny.