Změna je život

Tak už nás to taky potkalo. Web jsme zakládali v roce 2002 a nyní se ukazuje, že prosté HTML a rámcové formátování je už přece jen přežité. Hlavním důvodem, proč jsme ale zvolili styl BLOGu je, že přispívat může více lidí a to velmi snadno a navíc fotky i videa lze rychle prezentovat pomocí youtube atd. atd. Blog tak nebude v rukou jednoho administrátora, který může nahrávat na stránky upravené HTML stránky, ale bude výrazně flexibilnější - aspoň v to doufáme.

Uvítáme tedy každou vaši připomínku, jak k designu (se kterým teď pravda trochu bojujeme), ale hlavně k uspořádání a orientaci. Ale systém jako takový je výkonný a umožňuje nové věci, jako jsou videa, fotky a hlavně komentáře - to je důležité.

Čeká nás ještě jeden těžký úkol - dostat sem původní články, zprávy atd. A to bude chvilku trvat - tak Vás prosíme o trpělivost.

Děkujeme vám všem, že navštěvujete naše stránky a pokusíme se jim nyní dát novou šťávu a aktuálnost.

Aktuální zprávy z Požáry.cz: