Rudolfovský pohár nezůstal doma


Tradičně 8.5. proběhla na fotbalovém hřišti soutěž o Pohár města Rudolfova. I když je pohár putovní, za tři roky jeho novodobé existence měl pouze jediného držitele, kterým se i letos stal SDH Sedlec. Hodně jsme se snažili, aby tentokrát, při 30. ročníku soutěže zůstal pohár doma. Naše odhodlání mám vydrželo během celého útoku a bez větších chyb jsme zastavili časomíru na 27,40 s. Tento čas držel 1. pořadí až do útoku Sedlce, který snad ani špatně dopadnout nemohl a tak výsledný čas 25,62 s. byl nakonec vítězný. Uznání si zaslouží i třetí nejrychlejší pokus dne v podání našich sousedů z Dubičného. Z času 28,03 s. a z umístění "na bedně" měli určitě radost.
Co napsali o soutěži Českobudějovické listy si můžete přečíst zde: http://ceskobudejovicky.denik.cz/zpravy_region/den-vitezstvi-patril-dobrovolnym-hasicum20090510.html

Aktuální zprávy z Požáry.cz: