VC Zliv

První letní den naše obě soutěžní družstva vyrazila do Zlivi, kde se konala letošní třetí Velká cena okresu České Budějovice. Na soutěž dorazilo dohromady 14 mužských a 10 ženských týmů. Nejdříve se na start postavilo družstvo mužů, které se nakonec s časem 23.31s umístilo na 4. místě. Putovní pohár ze Zlivy si nakonec odvezli muži z Borovan, následně se těsně za sebou umístili muži z Chotýčan a Pištína. I přesto našim chlapům patřilo jedno prvenství a to v podobě nejrychlejšího pravého proudaře, kterému se povedlo sestříknout terč v čase 19.54s. Naše holky startovaly jako poslední a bohužel kvůli nenašroubovanému koši byl jejich útok neplatný.V kategorii žen se na 1. místě s časem 20.70s umístily ženy z Mydlovar, za nimi skončily holky ze Záhají a 3. místo obsadilo družstvo žen z Olešníka. 
Video útoku žen. 

Aktuální zprávy z Požáry.cz: