VC Neplachov a noční soutěž ve Frymburku

V sobotu 27.9.2014 jsme si jeli zasoutěžit do Neplachova. Sjelo se sem celkem 15 ženských a 18 mužských týmů. Jako každý rok se i letos běželo super finále jak pro muže, tak pro ženy. Rudolfovským holkám štěstí tentokrát nepřálo a kvůli nešešroubovaným savicím byl jejich útok hodnocen jako neplatný pokus. V ženské kategorii zvítězily holky z Mydlovar. Naopak klukům všechno parádně klaplo a umístili se tak na 1. místě s časem 21.63s. Za nimi se na 2. místě umístili muži z Pištína a na 3. místě Zaliny I. .Do superfinále postupovalo 5 nejlepších týmů a našim klukům se povedlo zaběhnout ještě lepší výsledek než předtím a to čas 20.14. Tento výsledek rozhodl i tom, že našemu družstvu mužů se podařilo potřetí vyhrát VC okresu České Budějovice. Ve večerních hodinách se ještě družstvo mužů zúčastnilo noční soutěže ve Frymburku. Startovali až jako 40. a bohužel kvůli nezapojenému céčku na rozdělovači jejich útok skončil jako neplatný pokus. I přesto si kluci nenechali zkazit náladu a oslavili alespoň úspěch z Neplachova.

Video útoku mužů.
Video útoku mužů superfinále.
Video útoku žen.
Fotky ze soutěže.


Aktuální zprávy z Požáry.cz: