Noční soutěž ve Frymburku

Po úspěšném odpoledním působení "staré gardy" mužstvo mužů vyrazilo na noční soutěž,  která se odehrávala u Lipenského jezera, ve Frymburku. Toto město jsme už před rokem navštívili, bohužel s neplatným pokusem. Velké množství přihlášených družstev a také fakt, že jako první odběhly všechny ženské družstva, způsobily, že na startovní čáru jsme se dostali až druhý den ráno, kolem půl jedné. Všichni jsme se na start velmi těšili. K přípravě nám byly zahrány naše oblíbené Tři Sestry. Útok nebyl špatný, doběhli jsme s časem 20:89. Navzdory veliké konkurenci jsme dosáhli na 15. místo a sebrali i pár bodíků do celkového hodnocení. Domů jsme se dostali k ránu vyčerpaní, ale spokojeni s předvedeným výkonem a už teď se těšíme na další soutěže, které se konají příští víkend v Mydlovarech a Markvarci.

Aktuální zprávy z Požáry.cz: