O putovní pohár města Rudolfov

Ve státní svátek 8. května se pomalu celý okres sjel na již tradiční soutěž O pohár starosty města Rudolfov. Počasí slibovalo krásný den a i počet přihlášených týmů odpovídal velké soutěži. Rudolfovští muži již několik let čekají na triumf na domácím poli. Nabuzeni výhrou z předchozí Velké ceny věřili, že letos to vyjde. A opravdu se tak stalo, že po dlouhých letech čekání rudolfovští muži vyhráli domácí soutěž s časem lehce přes 27 vteřin. Ani ženy se nenechaly zahanbit a svým útokem, který dokončily v čase 31.47s, si doběhly pro krásné 3. místo. Tento ročník se zapíše tučným písmem do historie SDH. Závěrem patří velké poděkování především pořadelům soutěže, kteří dokázali vše perfektně připravit a zajistit tak bezchybný průběh soutěže.

Aktuální zprávy z Požáry.cz: